Конкурс продлен! Принимайте участие!
Поздравляем с Днем учителя!
Отвечаем на ваши вопросы!
Домашнее задание на контроле!
Как Вам новый сайт?

Шестой школьный день

Дата: 12 мая 2016 в 11:25, Обновлено 1 октября в 12:24

29.09.2018

Дзень міласэрднасці

У Дзень міласэрднасці класны кіраўнік 5 класа Цярэшчанка С.В. правяла гадзіну зносін "Будзь добрым назаўжды", а  вучні 6-9 прынялі ўдзел у акцыі "Дом без адзіноты".

22.09.2018

Дзень кнігі

У Дзень кнігі бібліятэкар Тучанскага НПК правяла пазнавальна-забаўляльную гульню "Дом, дзе жывуць кнігі" для 1-5 класаў, а класным кіраўніком 8 класа Кавальчук І.В. была праведзена паэтычная гадзіна "У памяці.У сэрцы.У кнігах" для вучняў 6-9 класаў.

15.09.2018

Дзень здароўя

У Дзень здароўя настаўніца пачатковых класаў Лях В.Л. правяла гульню-віктарыну "Здароўе - гэта ..., а настаўнік фізічнай культуры Лях У.А. - турінір па футболу "Імклівы мяч".

08.09.2018

Дзень бяспекі

Янучок І.Т. арганізавала свята "Пешаходы - пасажыры" для 1-5 класаў, а класным кіраўніком 6 класа Пінчук Г.А. была праведзена віктарына "Чырвоны, жоўты, залёны" для вучняў 6-9 класаў.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.